Nasz wybór – Dorjan

Jak już pisałam we wcześniejszym poście zdecydowaliśmy się na wózek jeden obok drugiego z firmy Dorjan. Mają oni 3 rodzaje wózków dla bliźniąt, ale oprócz ceny nie zauważyłam innych różnic.

Nasze szczęście

Z racji, że jestem w miarę przezorną osobą zamówiłam wózek na 2 – 3 tygodnie przed planowaną cesarką, gdzie na aukcji było podane od 1 do 7 dni realizacji. Oczywiście moje szczęście czekałam 1 tydzień, a wózka brak. Wybrałam sprzedawcę z samymi pozytywnymi komentarzami i zapłaciłam z góry. Tak wiem, że to głupie tak robić, ale dopiero później stwierdziłam, że głupio zrobiłam.

Tydzień minął i wózka brak

Po odczekaniu tygodnia zaczęłam się martwić co z wózkiem kiedy w końcu dojdzie zadzwoniłam więc do sprzedawcy, żeby zapytać. Pan miły i uprzejmy i przeprosił za opóźnienie, ale stwierdził, że osoba odpowiedzialna za wysyłkę jest chora i może uda mu się wysłać Dorjan dzisiaj albo jutro a najpóźniej w następny poniedziałek. Byłam wściekła, bo to kolejny tydzień opóźnienia, a bałam się, że dzieci mogą być w każdej chwili. Minął kolejny tydzień i brak dalej informacji o wysyłce😣😣😣😣😣

Kolejny telefon

I znowu dzwonię do faceta z pytaniem gdzie jest wózek, a on wciąż ta sama śpiewaka i mówi, żebym mu dała czas do wtorku. Tego było za dużo zaczęłam szukać pomocy na allegro. Założyłam dyskusję i czekałam na odpowiedź tego Pana.

Jest i wózek

Zadzwonił on do mnie we wtorek wieczorem i powiedział, że w środę rano paczka wyjdzie już do mnie. Przyznam, że poczułam ulgę, bo to było dzień przed cesarką, a ja nie miałam ani fotelików ani wózka, a  odzyskiwanie pieniędzy przez allegro to by trwało kilka dobry miesięcy. Dlatego kochani warto brać za pobraniem przy tak dużych kwotach 😧😧

Robota dla taty

Wózek przyszedł w czwartek 5 dużych pudeł. Ja już byłam w szpitalu z maluszkami, więc tata miał pełne ręce roboty, ale na szczęście zawsze znajdzie się chętny pomocnik w postać naszego starszego syna. Więcej szczegółów na instagramowym profilu dad2plus2.

A ja wrzucam dodatkowe zdjęcie wózka 🙂

Jeszcze nie byliśmy na spacerze, ale jest skrętny, duży i mieści się w drzwiach. W środę pierwszy spacerek 😃😃

One thought to “Wózek bliźniaczy Dorjan”

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *