Urodziny pomysły?!

Połowa stycznia już prawie nas dopadła i powoli zaczynam myśleć o urodzinach. Jeszcze to nie ten wpis o wspomnieniach mininego roku. Ten dopiero będzie 🙂 jak już dzieci faktycznie skończą rok. Wtedy też będę Was zamęczać wspomnieniami i wzruszeniami.

Teraz o czymś innym.

Jakie pomysły na urodziny?

Otóż mam sporą rodzinę i zawsze robienie urodzin wygląda u nas jak małe przyjęcie komunijne/chrzciny itp. Tak już jest, nie narzekam, jednak zawsze brak mi pomysłu jak to zorganizować. Kompletnie jestem w tym zielona pomimo, że Karolina ( moje najstarsze dziecko) ma 12 lat. Oznacza to co najmniej 12 przyjęć urodzinowych. Eh, a jednak leże i kwiczę, bo nie umiem i nie lubię tego robić.

Dlaczego nie lubię urodzin?

Muszę zaprosić całą masę ludzi do domu. Jak ich posadzić i gdzie. Przed imprezą masa sprzątania po tak samo 😫 Muszę myśleć o jedzeniu i zawsze kupuję za dużo. Często ktoś jest niezadowolony lub ma pretensje o coś lub do kogoś.

Dylemat zapraszać tylko rodzinę czy może też znajomych. Co zrobić jak cudze dziecko wyrządzi zniszczenia (zawsze coś jest przy takiej ilości osób).

To moje wielkie minusy.

Teraz urodziny na plus

No cóż ogólnie to radość dziecko z przyjścia gości. Lubię czasami udekorować ładnie dom co czasem też nie do końca mi wychodzi. Oczywiście chwilę spędzone z rodziną są przyjemne (zazwyczaj) jest co potem wspominać. Dobre jedzenie, zabawna atmosfera to są zdecydowanie plusy.

Co do urodzin bliźniąt

Otóż chcę wybrać im kolorystkę tak by przyjęcie było fajne i żeby te dekoracje wykorzystać do zdjęcia 🙂

Oczywiście przejrzałam pinterest i pomysłów cała masa. Waham się nad takim zestawieniem główny kolor albo mięta albo złoty. Przy miętowym dla Miłosza srebrne dodatki a dla Poli róż. Przy złotym Miłosz niebieski a Pola standardowo róż. Myślałam jeszcze, żeby zrobic w turkusie i fiolecie i jedynie złota jedynkę.

Jak zrobię dekoracje to postaram się wrzucić post na ten temat. Na pewno na bieżąco znajdziecie informacje na Instagramie 🙂

Jak macie jakieś propozycje to piszcie śmiało.

Zapraszam też do kontaktu przez sarahah.

Źródło: https://www.etsy.com/listing/277587566/boy-girl-twins-1st-birthday-party-hats

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *